מה חשוב לזכור?

תארו לכם שהיה אפשר לנסוע קדימה בזמן ליום שאחרי החתונה ולשאול את עצמינו מה חשוב לזכור בשלב התכנון? מה הטיפים שיש לנו לתת לעצמינו ליום המרגש הזה?

אז תשמחו לשמוע שעשיתי את זה בשבילכם - שאלתי כמה מהזוגות שלי שכבר התחתנו מה הטיפים שלהם בשבילכם והנה כמה דברים ממש חשובים שהם אמרו - ממליצה להוציא דף ועט:

❥ "גם אם דברים לא מסתדרים בדיוק כפי שתכננתם ביום עצמו, לנשום עמוק , לזרום, לחייך ולזכור שהמטרה היא להנות להנות ורק להנות"

❥ "לא לשכוח להצטלם עם כל האנשים החשובים לכם כמו סבא וסבתא וכאלה - עדיף אפילו להגיד לצלמת שלכם מראש כדי שלא אתם תצטרכו לזכור את זה"

❥ "לא להתפשר על נוחות. תעשי הכל בכדי להיות בטוחה שלא תמצאי את עצמך מתעסקת בשמלה, בתסרוקת, באיפור או בכל עניין אחר שקשור באיך שאת נראית. היום הזה עובר כל כך מהר והדבר היחיד שאת רוצה להתעסק בו זה כמה כיף לך"

❥ "נסו לקבל את כל ההחלטות של החתונה לפי אזור הנוחות שלכם. הסביבה יכולה מאד להשפיע אבל נסו להישאר עם המקום האמיתי והנכון לכם כזוג כי תמיד יש בחירה ואפשרויות."

❥ "תכננו דברים מראש ותזמינו באינטרנט מחו"ל כל מה שרק אפשר. זה חוסך כסף , זמן ואפשר למצוא דברים מקוריים. אם יוצא לכם להיות בחו"ל לפני החתונה אז אפשר גם לקנות פרטי לבוש. "

❥ "תתארגנו ביחד - אנחנו התארגנו עם החברים הקרובים בבית וזה היה מושלם. הכנו ארוחת בוקר ביחד, היינו בסביבה הטבעית שלנו באוירה רגועה וכיפית."

❥ "ביום החתונה רוב הפוקוס מכוון לכלה ולפעמים שוכחים קצת מהחתן. תשאירי לו קופסה עם דברים נחמדים כמו תחתונים, חולצה לבנה, בושם, משהו טעים לנשנש או כל דבר אחר שישמח אותו. תגרמי לו לפתוח את היום עם חיוך."

❥ "בסוף נשארים עם החוויה בראש ועם תמונות. זהו. אז ממליצים לכם בחום להשקיע במה שעושה את החוויה לטובה שזה מוסיקה, אוכל ואלכוהול. ובצוות צילום איכותי ומוכשר"

❥ "תסתכלו על החוויה בגדול, פחות על הפרטים הקטנים. אם הפרחים בכניסה בסוף לא היו בצבע שרציתם זה לא כזה משנה ואף אחד לא יזכור את זה, גם לא אתם"

❥ "ביום עצמו תאצילו סמכויות ככל שתוכלו - אל תתעסקו אתם לא עם הבר ולא עם ההושבה או כל מיני כאלה. תתרכזו בלהנות מהיום שלכם ותבקשו מחברים/משפחה לדאוג להכל. הם גם יתרגשו לעשות את זה בשבילכם"

❥ "תבחרו ספקים ובעלי מקצוע לפי תחושת בטן, כאלה שנעים לכם איתם. ואחרי שבחרתם - תסמכו עליהם לגמרי! אתם מתחתנים פעם אחת , תסמכו עליהם שהם כבר עשו את זה עשרות פעמים."

אז שיהיה במזל טוב!

ואם יש לכם טיפים נוספים מוזמנים להשאיר לנו פה בתגובות ↡